پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان خبر داد:

برگزاری دوره‌های امنیت شبکه و شبکه‌های کامپیوتری برای کارکنان وظیفه

برگزاری دوره‌های امنیت شبکه و شبکه‌های کامپیوتری برای کارکنان وظیفه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از برگزاری چهارمین دوره امنیت شبکه و شبکه‌های کامپیوتری برای کارکنان وظیفه در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: چهارمین دوره مهارت آموزی کارکنان وظیفه در رشته شبکه‌های کامپیوتری و امنیت شبکه با هدف ارتقا سطح علمی و همچنین استفاده از شرایط موجود جهت افزایش تخصص این افراد جهت ورود به بازار کار در این استان برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان گفت: این دوره‌های آموزشی با نظارت این اداره کل برگزار شد که اجرای این دوره‌های می‌تواند باعث افزایش سطح سواد سربازان در زمینه دروس تدریس شده و همچنین تربیت نیروهای ماهر و تخصصی شود.

حیدری با بیان اینکه برگزاری این دوره‌ها با حفظ کامل فاصله اجتماعی و همچنین رعایت تمامی قوانین مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا انجام شده است گفت: این دوره به مدت 15 روز، در 20 جلسه و با حضور 57 نفر از کارکنان وظیفه انجام شد که سربازان با مفاهیم شبکه‌های کامپیوتری، امنیت شبکه و اهمیت آن‌ها آشنا شدند.

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۱۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید