اخبار

بهره برداری از 52 پروژه توسعه بخش ارتباطات در لرستان

بهره برداری از 52 پروژه توسعه بخش ارتباطات در لرستان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از افتتاح و بهره برداری از 52 طرح توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در 3 شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان از افتتاح و بهره برداری از 52 طرح توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعتباری بالغ بر 103 میلیارد تومان در 3 شهرستان ازنا، الیگودرز و دورود خبر داد.

وی افزود: ایجاد 6 سایت جدید در 3 شهرستان ازنا، الیگودرز و دورود و نصب و راه اندازی شبکه 3G اپراتور اول و نصب و راه اندازی سایت BTS در روستاهای حاجی آباد، مهلمک، ززم، دستگرد امامزاده محمد بن حسن (ع)، چقاطرم، ازنامهلمک، گله بادوش، شیخان داودخانی و دره تنگ از توابع شهرستان الیگودرز و طرح SWAP در 135 روستای استان لرستان و همچنین توسعه ظرفیت انتقال نقاط روستایی در روستاهای شاهپورآباد، چمن سلطان، دوزان و عسگران از جمله این  طرح ها است.

حیدری در ادامه از تلاش ها و همکاری های شرکت ارتباطات زیرساخت استان لرستان و همچنین شرکت مخابرات منطقه لرستان و سایر شرکت های تابعه جهت تسریع در انجام امور پروژه ها و همچنین زمانبندی مناسب آن ها تقدیر کرد.

افتتاح 52 طرح

 

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۳۹۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید