اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان:

رسانه می‌تواند سبب افزایش امید در جامعه شود

رسانه می‌تواند سبب افزایش امید در جامعه شود
مدیر کل ارتباطات استان لرستان با بیان اهمیت نقش رسانه در ارتباط بین مردم و دولت گفت: رسانه با اطلاع رسانی دقیق خدمات دولت و دستگاه‌های اجرایی می‌تواند سبب افزایش امید و اعتماد در جامعه شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه شورای اطلاع رسانی استان لرستان گفت: رسانه مهمترین پل ارتباطی بین مردم و دولت است که می تواند با اطلاع رسانی بموقع و مناسب، باعث افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به خدمات دولت شود.
وی افزود: رسانه می‌تواند با اطلاع رسانی برنامه ها و اقدامات دولت و سایر دستگاه‌های اجرایی سبب افزایش امید و میزان اعتماد مردم به مسئولان نهادهای اجرایی شود.
مدیرکل ارتباطات استان لرستان با اشاره بر ضرورت تشکیل جلسات درون کمیته زیر ساخت ها برای آشکارسازی برنامه ها و اقدامات مجموعه ارتباطات در استان گفت: همکاران روابط عمومی دستگاههای اجرایی در دوره های تخصصی خبرنگاران شرکت کنند.
بر اساس این گزارش، جلسه شورای اطلاع رسانی استان لرستان به ریاست محمود ثمینی، معاون سیاسی امنیتی استاندار و با حضور شهاب حیدری مدیر کل ارتباطات، مدیران سایر دستگاه‌های اجرایی و همچنین اصحاب رسانه در سالن جلسات استانداری لرستان تشکیل شد.

شورای اطلاع رسانی

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۱۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید