اخبار

برگزاری جلسه شورای اداری در استان لرستان

برگزاری جلسه شورای اداری در استان لرستان
جلسه شورای اداری مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان با موضوع رفع موانع و مشکلات برای اتمام عملیات پایش روستاها تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، جلسه شورای اداری مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان برای هماهنگی برنامه‌ها و تسریع در اتمام عملیات پایش وضعیت ارتباطی تلفن همراه در روستاهای بالای ۲۰ خانوار تشکیل شد.

شهاب حیدری مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان با بررسی مشکلات موجود در عملیات پایش گفت: با توجه به سیل فروردین‌ماه سال جاری و خسارت‌های بجا مانده از آن، راه دسترسی به خیلی از روستاها قطع شده است؛ که در این زمینه می‌توان به تخریب ۷۰۰ پل ارتباطی در ابتدای سال اشاره کرد.

حیدری از رفع شدن بیشتر این موانع خبر داد و گفت: در برخی موارد نیز به علت نبودن جاده‌های مناسب و رانش زمین، دسترسی به روستاها با موانع جدی مواجه شده است، که کارشناسان مرتبط باید ساعت‌ها به‌صورت پیاده و با طی مسافت‌های طولانی به روستاها برسند.

وی افزود: تجهیزات فنی مناسب جهت تشکیل 7-6 تیم فنی مهیا شده است، که از ۱۵۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار استان تا کنون 1400 روستا به‌طور کامل پایش شده است.

در ادامه جناب آقای ناظری مدیریت پست استان در خصوص مصوبات شورای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان رومشکان و ضرورت احیای اداره پست شهرستان گزارشی ارائه داد که با تاکید مدیرکل ارتباطات مقرر شد ظرف مدت یک ماه آتی آن اداره احیا شود.

حیدری در پایان گفت: پیگیری‌های لازم با مدیران فنی شرکت های‌وب برای راه اندازی رادیوترانک به‌منظور استفاده از کانال اختصاصی مکالمه‌های تلفنی در مواقع بحران انجام شده است.

بر اساس این گزارش جلسه شورای اداری به ریاست شهاب حیدری و با حضور مدیران و کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت، مخابرات منطقه‌ای، پست‌بانک، پست‌، های‌وب، اپراتور دوم، سازمان تنظیم مقررات منطقه جنوب غرب و همچنین کارشناسان اداره کل ارتباطات در سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد.

شورای اداری

۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰
تعداد بازدید : ۳۰۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید