اخبار

تحقق دولت الکترونیک با توسعه دفاتر پیشخوان

تحقق دولت الکترونیک با توسعه دفاتر پیشخوان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان با توضیح در مورد خدماتی که در دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌شود گفت: این دفاتر ایجاد، توسعه و تحقق دولت الکترونیک را سرعت بخشیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان با توضیح در مورد خدمات و فعالیت‌هایی که در این دفاتر ارائه می‌شوند، گفت: این دفاتر ایجاد، توسعه و تحقق بخشی از دولت الکترونیک را سرعت بخشیده‌اند که این هدف از اولویت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وی افزود: متأسفانه روند واگذاری و برون‌سپاری فعالیت‌های برخی دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت مطلوب و قابل قبول نیست.

 مدیرکل ارتباطات استان لرستان با اشاره به بند ۶۷ و ۶۸ قانون برنامه ششم توسعه ضرورت تسریع در تصمیم‌گیری‌ها لازم توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور را مهم دانست و گفت: تفاهم با وزارتخانه‌ها توسط این سازمان جهت برون‌سپاری خدمات باید در دستور کار قرار گیرد که این موضوع می‌تواند فشارهای اقتصادی را بر این مجموعه کاهش دهد.

 بر اساس این گزارش، این جلسه به ریاست شهاب حیدری و با حضور رییس انجمن دفاتر پیشخوان، سازمان برنامه‌وبودجه، مخابرات منطقه لرستان و کارشناسان اداره کل ارتباطات برگزار شد که در ادامه به 21 پرونده مربوط به دفاتر پیشخوان رسیدگی و نتایج جهت اقدامات لازم به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور ارسال شد.

دفاتر پیشخوان

۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید