اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان:

رشد 50.3 درصدی منابع پست‌بانک

رشد 50.3 درصدی منابع پست‌بانک
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از رشد 50.3 درصدی منابع پست‌بانک این استان و قرار گرفتن در رتبه چهارم کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در حاشیه نشست اقتصاد مقاومتی از رشد 50.3 درصدی منابع پست‌بانک در خصوص باجه‌های فعال در این استان خبر داد.

حیدری با اشاره به کسب رتبه چهارم کشوری استان لرستان توسط باجه‌های بانکی این استان گفت: شعب پست‌بانک این استان از فعال‌ترین باجه‌های کشوری با هدف خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه در استان لرستان تعداد 115 باجه فعال موجود است، افزود: پست‌بانک این استان در خصوص رشد درصدی تراکنش دستگاه‌های مطلوب به کل دستگاه‌ها بر مبنای مطلوبیت با رشد 43.1 درصدی در رتبه نهم کشوری و همچنین در خصوص تحقق اهداف سپرده‌ای تا پایان مهرماه سال جاری در رتبه دهم کشوری قرار دارد.

مدیرکل ارتباطات تصریح کرد: در سال جاری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 44 باجه بانکی در روستاهای استان لرستان به بهره‌برداری رسید که در این راستا می‌توان به ایجاد 44 شغل به‌صورت مستقیم اشاره کرد.

۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۱۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید